Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik hizmetleri kategorisinde, en iyi çözümleri bir araya getiren ve profesyonel yöntemlerle, birinci sınıf hizmet veriyoruz. Güvenlik hizmetleri, güvenlik kamerası ve turnike gibi kategorilerde, güncel ve etkili sistemleri, pratik bir şekilde işletmeniz için hazırlıyoruz.

 

 Güvenlik Kameraları

Güvenlik kamera sistemleri, profesyonellik isteyen en önemli hizmetlerden biridir. Özelliklerine göre sınıflandırılan kameralar, hırsızlık olaylarına karşı en iyi çözümdür. Bu kategoride hizmet veren firmamız, istediğiniz kamera güvenlik sistemlerini pratik bir şekilde kurabilmektedir. Bu kategoride, etkili ve pratik çözümler çok önemlidir. Konunun uzmanı firmamız, güvenliği sağlanacak binada öncelikle keşif gezisi yapmaktadır.

 

En uygun noktaların seçilmesi, bu kategoride çok önemlidir. Hırsızların girebileceği alanların incelenmesi bu kategoride sağlıklı çözümler sunacaktır. Kamera kategorisinde en uygun modeller, kullanılan mekana göre seçilmektedir. Gece görüşlü, arka planı netleştiren modeller, zom özellikli modeller, hareketli alanlarda hareketten kaynaklanan görüntü kaybını önleyen modeller ve ön planı daha net gösteren modeller, mekanın özelliklerine göre tercih edilmektedir.

 

En uygun kamera modelinin tercih edilmesi ile birlikte, güvenliğin maksimuma çıkarılması oldukça önemlidir. Büyük sitelerin girişlerinde, askeri ve emniyet bölgelerinde, büyük plazalarda ve benzeri birçok mekanda, kameralı güvenlik sistemleri, pratik çözüm sunmaktadır. Hırsızlık olaylarında zanlıların yakalanmasını çok kolay hale getiren kameralı güvenlik sistemleri, güvenlik konusunda birçok problemi ortadan kaldırmıştır.

 

 Kameralarla Güvenlik Sorun Değil

Görüntü özelliklerine göre sınıflandırılan kameralar, megapiksel özelliklerine göre görüntü kalitesi sunmaktadır. Ip özellikli kameralar, telefonunuza görüntü gönderebilmektedir. Telefondan güvenlik kameralarını takip etmek de oldukça kolaydır. Hırsızlığın meydana geldiği noktalarda, özel takip işlemi gerçekleştirilmektedir. Hırsızların fark edemeyeceği noktalara kameralar özel olarak kurulmaktadır.

 Turnike Hizmeti

Turnike kategorisinde, geçişlerin daha sağlıklı olması için, güncel özelliklere sahip sistemler kurulmaktadır. Kartlı veya kartsız geçiş imkanları sunan bu sistemler, her firmanın ihtiyacıdır. Güvenlik konusunda profesyonel çözüm yöntemlerini geliştiren firmamız, söz verilen zamanda gerekli güvenlik sistemlerini kurmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen firmamız, güncel turnike fiyat seçenekleriyle, en uygun güvenlik hizmet kategorisini geliştirmektedir. Kolay ve etkili çözüm yöntemleriyle, istediğiniz bütün güvenlik sistemi kurulum işlemi, kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir.

 

Güvenlik Hizmetleri
Hemen Ara
WhatsApp Destek