Projeksiyon Tamir

Projeksiyon Tamir

   

   Projeksiyon tamir, satış, servis ve lamba değişimi için bizimle iletişime geçeblirsiniz.

   Teknolojinin geniş alanlara yayılması ile birlikte pek çok ortamda projeksiyon cihazlarının da kullanımında ciddi aranda artış görülmeye başlanmıştır. Ekranda bulunan görüntülerin daha geniş inç ile duvara yansıtılmasına yarayan bu cihazlar yanlış kullanımdan ya da uzun süreli kullanımdan dolayı zaman zaman performansında düşme görülebilir. Bu gibi durumlarda ürünün yenisini almak yerine önceliği cihazın tamirine vermekte yarar bulunuyor.

 Kaliteli Hizmet Kesin Çözüm

Projeksiyon cihazlarında farklı problemlerden kaynaklı olarak sorun yaşanabilir. Projeksiyon tamiri için öncelikle sorunun ne olduğu doğru bir biçimde analiz edilmelidir. Sorunun kaynağı net olarak ortaya çıkarılırsa yapılan işlemler sonrasında cihazdan alınacak olan verim de artış gösterecektir. Firma olarak bizler farklı markalar için hizmet sağlıyoruz. Cihazınızın markası ne olursa olsun deneyimli ekibimiz ile cihazın sorunu doğru tespit edilerek gerekli olan çalışma tamamlanacaktır.

           Projeksiyon tamir hizmetleri içerisinde lamba değişimin den fan değişimine kadar geniş seçenekler bulunuyor. Projeksiyonlardan istenen kalitede görüntünün sürekli alınabilmesi için mutlaka belli aralıklar ile bakımlarının da sağlanması gerekir. Görüntü kalitesinin korunabilmesi için ürünlerde bulunan lambaların da zaman zaman değiştirilmesinde yarar bulunuyor. Bu lambaların sağlıklı bir şekilde çalışmasını devam ettirebilmesi için fan filtreleri önemli bir rol oynuyor. Bu neden ile fan filtrelerinden lambalara kadar her bir parçası cihazın düzenli çalışması için bütünün parçaları içerisinde yer alıyor.

           Projeksiyon lamba yenileme hizmetleri kadar projeksiyona ait olan yedek parçanın temin edilmesinde de yardımcı oluyoruz.

 

 Projeksiyon Tamirinde Uzun Yıllara Dayanan Hizmet

Alanında uzun yıllar hizmet vermiş olan ve deneyimi ile nokta atışı çözüm sunan kadromuz ile projeksiyon cihazlarınız yeniden hayat buluyor. Bu ürünlerin değişimi yerine daha uzun kullanabilmek için bakımının yaptırılması daha ekonomik olacaktır.

           İstanbul projeksiyon tamir hizmetleri veren firmalar arasında öncü nitelikte bulunan firmamız bu hizmetleri oldukça ekonomik fiyat listeleri ile sağlıyor.

Motor performansı düşük olan cihazların temizliği yapılırken optik lensin yenileme işlemi ile doğrusal bir açıda görüntünün ekrana verilmesi sağlanıyor. Sorunlarınıza kısa süre içerisinde yanıt bularak cihazınızı ilk günkü performansı ile yeniden kullanmak istiyorsanız ekip arkadaşlarımız ile mutlaka iletişim kurmalısınız.

 

 

 

Projeksiyon Tamir
Hemen Ara
WhatsApp Destek