Promethean Akıllı Tahta

Teknolojinin gelişmesi sonucunda eğitim sektöründe yeni sistemler kullanılmaya başlanmıştır. Bilgisayara bağlanan sistemler, genel olarak öğrencilere hem dokunsal hem de görsel açıdan hitap edebilmektedir. Bu alanda insanlara promethean akıllı tahta hizmetleri sunan firmamız, eğitimin daha kapsamlı yapılmasına yardımcı olmaktadır. ABD ve Avrupa Birliği ülkelerinde yaygın bir şekilde kullanılmakta olan sistem, ülkemizde de kullanılmaya başlanmıştır. Bu nedenle okulların akıllı tahta sistemlerine duyduğu ihtiyaç da artış göstermiştir. Akıllı tahtalar sayesinde dersler görsel açıdan çok daha kaliteli bir şekilde işlenebilmektedir.

Firmamız ise, bu alanda hizmet vererek eğitim sektörüne yönelik teknolojk ürün satışı gerçekleştirmektedir. Kablosuz ve pilsiz Promethean kalem ile tüm ActivBoard ve ActivSlate ile kullanılabilen ürün, oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir.

Promethean Akıllı Tahta Satışı

2012 yılından beri faaliyet göstermekte olan firmamız, müşterilerine akıllı tahta satış hizmetleri sunmaktadır. Firmaların ihtiyaçlarına yönelik en uygun hizmetleri kaliteli bir şekilde veren firmamız, sizler için her zaman en iyisini hizmete sunmayı tercih etmektedir. İnternet sitemizden dolduracağınız form sayesinde, hizmet almak istediğiniz alanı seçerek, teklif alabilirsiniz. Teklif formunu doldurarak, güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz. Satış ve teknik destek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İşletmelerin daha üretken ve karlı olabilmeleri adına gerekli sistem ve gereçleri sağlayan firmamız sayesinde ihtiyaç duyduğunuz ürün ve hizmetleri alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden internet sitemizden bilgi edinebilirsiniz.

Promethean Akıllı Tahta Servisi

Kurumsal firmalara her türlü donanım ve teknik desteği sağlayan firmamız müşterilerine akıllı tahta servis hizmetleri sunmaktadır. Öğrenme sürecinin görsel öğelerle süslenerek, ilerlemesini sağlayan tahtalar ile ilgili teknik bir sorun meydana geldiğinde; gerekli servis hizmetlerini kolayca alabilmeniz mümkündür. Ders anlatma ve ders işleme sürecini kolaylaştıran tahtalar, eğitim sisteminin kalitesini arttırmaktadır.

 

Sınıflardaki başarı düzeyinin yükselmesini sağlamaya yardımcı olan teknolojik sistemler arasında yer alan bu ürünlerin satışı için gerekli teklifi, firmamızın internet sitesi üzerinden alabilmeniz mümkündür. Tahtaların interaktif bir bilgisayar ekranına dönüştüğü sisteme sahip olmak isteyenler, ihtiyaç duyduğu akıllı tahta siparişini vererek, en kısa zamanda bu ürünleri edinebilmektedir. Herhangi bir arıza durumunda ise, teknik destek hizmeti alabilmektedir. Bu alanda firmamızın vermiş olduğu hizmetlerden kolayca faydalanabilirsiniz.

PROMETHEAN Akıllı Tahta
Hemen Ara
WhatsApp Destek